Finansowanie start-up i kapitał zalążkowy, czyli co należy wiedzieć wtedy gdy tworzysz start-up

Co to właściwie jest start-up? Tego typu mianem nazywa się dopiero co powstałe przedsiębiorstwa technologiczne – zwłaszcza aplikacje mobilne, witryny, serwisy i strony internetowe. Nie jest to jednakże warunek, ponieważ również inne firmy z innych branży mają możliwość być określane w ten sposób. Uogólniając możemy rzec, że start upy to będące już na rynku przedsiębiorstwa, ale trzeba także wiedzieć, że nie każde dopiero co otwarte firmy należy tak nazywać.

Read More

Najistotniejsze dobrodziejstwa, jakie daje marketing relacji

Przekształcające się okoliczności na rynku wymagają od jednostek elastyczności. Klienci są coraz to bardziej wymagający, a pozyskanie konsumenta w warunkach dużej konkurencji staje się coraz trudniejszym zagadnieniem. Marketing relacji i narzędzia służące do jego realizacji, mogą okazać się doskonałym źródłem przewagi konkurencyjnej. Dbanie o zadowolenie konsumenta i pozyskiwanie jego lojalności, także kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w świadomości nabywców to lokaty, które procentują przez długie lata.

Read More

W jaki sposób warto dziś najlepiej podejść do kwestii social media marketingu?

Facebook to dziś cenione narzędzie promocyjne dla mnóstwa firm. Sporo z nich korzysta z tej platformy w celu należytego wypromowania usług albo produktów w social media. Co więcej Facebook jest obecnie miejscem, w którym dziś nie wypada nie zaistnieć. Niestety, wiele korporacji przedkłada zazwyczaj samo istnienie w social media na jakoś oferowanych treści. W natłoku rozmaitych firm dobrze więc pytać, o to które prowadzenie fanpage okaże się skuteczne oraz przełoży się dobrze na zyski?

Read More

Czym jest body leasing i jakie przynosi zalety

Body leasing jest to pewna forma outsourcingu, która polega na oddelegowaniu ekspertów do firmy Kontrahenta, oczywiście na pewien wyznaczony czas. Osoby takie wykonują przez ten czas zadania i zlecenia danego Kontrahenta. Często są one dobierane pod kątem oczekiwanych przez Konsumenta kompetencji, zdolności albo też umiejętności, częstokroć duże znaczenie dla wielu Klientów ma też doświadczenie takich pracowników.

Read More

Sposoby na danie sobie rady ze szczególnie ciężkim dla nowego przedsiębiorcy zagadnieniem księgowości

Każdy kto kiedykolwiek miał okazję do założenia działalności gospodarczej ma świadomość, iż pod żadnym pozorem nie jest to łatwe wyzwanie. Wymaga ono bowiem ogromnych pokładów cierpliwości, samozaparcia i wielu innych cech, które trzeba zwyczajnie w sobie wyćwiczyć. Jednak nawet w tym zawodzie odnajdą się sprawy przyjemniejsze i te szczególnie nużące.

Read More