Jakie cechy charakterystyczne mają start-upy, w jaki sposób można zdobyć środki na finansowanie swoich pomysłów.

Pojęcie start-up od pewnego czasu bardzo często się pojawia w środowiskach biznesowych. Tak naprawdę pojęciem tym można określić nowo otwierane firmy, głównie z branży najnowszych technologii. Zupełnie inaczej niż tradycyjne biznesy, jakie były budowane czasami przez długie lata, branża internetowa funkcjonuje znacznie szybciej. Jeśli produkt jest naprawdę dobry, to w ciągu kilku miesięcy może się stać światowych hitem, zarabiając przy okazji miliony dolarów, tak naprawdę wszystkie największe firmy z tej branży powstawały właśnie w ten sposób. Jednak dla wielu początkujących firm, mających ciekawy pomysł i potrafiących przekuć go w gotowy projekt problemem nie do przeskoczenia może się okazać finansowanie. Jeśli wszystko odbywa się na etapie przygotowywania rozwiązania i testów, to jeszcze dają sobie jakoś radę, lecz do wprowadzenia rozwiązania na rynek i wypromowania go przeważnie potrzebne są pieniądze, których zwyczajnie brakuje. I albo pomysł taki po prostu upada i wędruje do kosza, albo firmie uda się zdobyć odpowiednie finansowanie i ruszy do przodu.

Read More

Doświadczone oraz przydatne szkolenie zarządzania sobą w czasie

Ilekroć rozmyślasz o tym, że doba posiada dla Ciebie za mało godzin? Jak często nie starcza Ci czasu na pogodzenie pracy z codziennymi obowiązkami? Czy masz problem ze znalezieniem czasu na pracę oraz odpoczynek? Jeżeli tak to nie jesteś wyjątkiem, bo żyjemy teraz w tak zabieganym świecie, iż niemało osób ma problemy z wygospodarowaniem czasu na różnorodne rzeczy, co częstokroć wiąże się z tym, iż nie wywiązujemy się ze wszystkich swoich obowiązków, mało tego czujemy się wyczerpani i sfrustrowani.

Read More

Dokładnie wykonane rozliczenia podatkowe dzięki jakim podatnik nie powinien bać się konsekwencji.

Co roku, podczas gdy tylko nadejdzie czas rozliczania się z fiskusem podatnik bez wątpienia wie, jak znaczące jest to, aby było to wykonane jak najdokładniej. Dlatego również słusznie będzie skorzystać z wiedzy osób, jakie się na tym będą znać, a bez wątpienia będzie tak, że rozliczenie podatkowe będzie przekazane do Urzędu nie tylko terminowo, lecz do tego, że zostanie zrobione bez jakichkolwiek błędów.

Read More