Rozliczenie PIT 2016 / dwa tysiące siedemnaście – czyli, co musisz wiedzieć o PIT-38 oraz portalu podatnika na dany (2017) roczek

W jakiego rodzaju wypadku rozliczamy się z deklaracji PIT numer 38 oraz co powinniśmy o tej deklaracji wiedzieć? A co z portalem podatnika? Do czego się on nam ma możliwość nadać? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez problemu znajdziesz w naszym dzisiejszym artykule!
Uzupełniając deklarację PIT, natrafiamy na jego przeróżne numeracje.

Read More

Programy lojalnościowe – rywalizacja o klienta

W czasach nastawionych na sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w gazetach oraz telewizji, ulotki, banery i wyszukane szyldy mogą nie być wystarczające do utrzymania przy sobie kontrahenta, producenci muszą pokazać się z całkiem innej strony. Tym czymś, co wyróżni nas wśród konkurencji może być program lojalnościowy.

Read More

Stawki podatkowe mają szansę okazać się przeróżne

Gdy do obliczeń różnych wielkości powiązanych z prowadzeniem zakładu, nie chcemy nabywać najmniejszego, specjalistycznego programu komputerowego, to powinniśmy się rozglądać za takimi programami ogólnodostępnymi w internecie. Nie mniej wtedy powinniśmy posiadać pewność, że będą one odpowiednio działały oraz że na bieżąco będą w nich wprowadzane właściwe zmiany, odnoszące się do obecnych uzgodnień.

Read More

Najświeższy produkt związany z finansami!

W tych czasach wszystko musi być odpowiednie do oczekiwań klientów. A w dzisiejszych czasach ogromnym gronem klientów są ludzie prowadzący własne firmy. Jeśli bank chce ich do siebie przekonać powinien tworzyć takie produkty, które okażą się dla młodych przedsiębiorstw interesujące. Tego rodzaju produktem na sto procent jest mbiznes konto. Jest to konto dla firm, które dopiero startują, tzn. takie konto mogą założyć firmy, które od chwili zgłoszenia działalności nie działają dłużej niż dwanaście miesięcy. Konto to jest idealnie dostosowane do potrzeb stawiających pierwsze kroki firm. Warto, więc wziąć je pod uwagę, gdy będziemy chcieli założyć konto dla swojej działalności.

Read More

Firmy księgowe w Warszawie

Gdy zakładamy własną działalność, musimy być przygotowani na przeróżne sytuacje. Posiadanie własnej działalności to niezwykle odpowiedzialne przedsięwzięcie, dlatego nie można sobie pozwolić na jakikolwiek kosztowny błąd. Jeżeli nie posiadamy niezbędnej wiedzy, która pomoże nam sprawnie zarządzać firmą, musimy te braki nadrobić. W sieci możemy znaleźć wiele programów i szkoleń, przygotowanych właśnie dla początkujących przedsiębiorców. Możemy także zainwestować w swoją wiedzę i zapisać się na właściwe studia.

Read More

Doświadczone oraz przydatne szkolenie zarządzania sobą w czasie

Ilekroć rozmyślasz o tym, że doba posiada dla Ciebie za mało godzin? Jak często nie starcza Ci czasu na pogodzenie pracy z codziennymi obowiązkami? Czy masz problem ze znalezieniem czasu na pracę oraz odpoczynek? Jeżeli tak to nie jesteś wyjątkiem, bo żyjemy teraz w tak zabieganym świecie, iż niemało osób ma problemy z wygospodarowaniem czasu na różnorodne rzeczy, co częstokroć wiąże się z tym, iż nie wywiązujemy się ze wszystkich swoich obowiązków, mało tego czujemy się wyczerpani i sfrustrowani.

Read More

Coroczne rozrachunkiz US

Za rozliczenie z fiskusem należałoby zabrać się od razu po zdobyciu od pracodawcy pit 11. Jakkolwiek posiadamy na to jeszcze wiele czasu, lecz lepiej nie wyczekiwać na ostatnią chwilę, szczególnie kiedy spodziewamy się zwrotu podatku.
Jeśli w ciągu minionego roku pracowaliśmy w paru miejscach, powinniśmy skompletować dokumenty od wszelkich pracodawców.

Read More