Własny biznes to niekończące się różne czynności, podejmowanie decyzji, załatwianie wielu spraw

Choćbyśmy nie wiadomo jak się starali oraz tzrzymali się z daleka tematów urzędowych, to od czasu do czasu musimy coś załatwić, nawet jak nie za bardzo to lubimy. No bo tak na dobrą sprawę, kto z nas uwielbia zajmować się takimi tematami. Na pewno nie ma takich ludzi zbyt dużo. Jednakże jak wspomnieliśmy, jest to czynność konieczna, a proporcjonalnie do tego, co robimy na co dzień, tych obowiązków jest coraz więcej.

Read More

To, o jakich rzeczach zawsze należy pamiętać, co jest obowiązkowe. Są takie sprawy, o których łatwo można zapomnieć, chociaż raczej nie powinniśmy

Są pewne czynności, które wykonywać musimy co roku czy nawet co miesiąc. Są niezbędne, jeśli chcielibyśmy na przykład posiadać dostęp do sieci, chcielibyśmy mieć światło czy wodę. Trzeba co miesiąc opłacać rachunki, a kiedy posiadamy swoją firmę, na czas musimy płacić wynagrodzenie swoim pracownikom. Coroczne zobowiązania trochę mniej pamiętamy, gdyż zajęci przez codzienne sprawy myślimy o innych, normalnych obowiązkach. Tymczasem są zobowiązania, o których musimy koniecznie pamiętać.

Read More